• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Лабораторія готельного господарства

Лабораторія готельного господарства

Для застосування на практиці теоретичних знань, якими студенти спеціальності "Готельне обслуговування" оволодівають під час занять у коледжі, успішно функціонує навчальна лабораторія готельного господарства, де вони можуть відчути себе справжніми адміністраторами, покоївками, менеджерами.

Ідея створення такої бази практики виникла у 1979 р. Засновниками її були викладачі Ладиженська Р.С. та Огурцов В.Д.. А у 1985 р. був створений навчальний готель "Юність", який займав другий поверх гуртожитку №2. Місткість готелю складала 69 місць, номерний фонд - 28 номерів, 15 номерів - двомісні, 13 - тримісні. Ці номери відповідали сучасним вимогам. На поверсі розміщувались 2 блоки з кухнями та санвузлами.

В 1989-1990 р. відбулися зміни у штатному розкладі. Були введені такі штатні одиниці, як завідувач навчальним готелем та адміністратор. Це було спричинене тим, що готель став користуватися більшим попитом, зростала кількість проживаючих. Коефіцієнт завантаження підвищився до 85%.

/Files/images/Рисунок20.jpgТаким чином, вже у 1991 році розпочався ремонт, розширення і модернізація готелю "Юність". Номери були обладнані новими сучасними меблями, телевізорами, холодильниками.

Під готель додатково був відведений 1 блок третього поверху гуртожитку. Місткість збільшилась до 109 місць, номерний фонд до 44 номерів, 21 з яких були тримісними, 23-двомісними.

З 1997 року, коли Житлово-комунальний технікум увійшов до складу Харківської національної академії міського господарства, готель "Юність" відповідно до навчального плану був перетворений в навчальну лабораторію готельного господарства (ЛГГ).

У 2001 році для покращення матеріально-технічної бази ЛГГ та підвищення рівня обслуговування клієнтів була проведена реконструкція номерів. Граничні та тримісні номери переобладнано в двокімнатні одномісні номери з повними санвузлами. Був модернізований вестибюль, проведений ремонт приміщення загального користування тощо. Сьогодні в ЛГГ 35 номерів, 4 з яких - "люкс", 18 - двомісні, 17 - тримісні. Загальна місткість - 91 місце.

/Files/images/Рисунок19.jpgТрудовий колектив лабораторії складається з випускників та студентів Житлово-комунального коледжу, у штаті налічується 9 осіб.

Високий рівень обслуговування, доступні ціни, зручний графік роботи приваблюють гостей. ЛГГ працює цілодобово, головними відвідувачами є студенти і слухачі вузів. Можливість бронювання номерів на час сесії допомагає студентам- заочникам звільнити себе від проблем розміщення.

Робота в лабораторії - це логічне поєднання теоретичних знань з фахових предметів та всіх видів практики

Кiлькiсть переглядiв: 1305